Aparatinės kosmetologijos privalumai ir rūšys

Aparatinė kosmetologija leidžia išspręsti daugelį kosmetikos problemų be operacijos. Kineziterapija yra šio naujo asmenybės priežiūros etapo protėvis.

Techninės kosmetologijos privalumai

Estetinė medicina, naudodama įvairius prietaisus, iš kineziterapijos pasiskolino geriausius gyvų audinių atstatymo ir gydymo metodus. Specialios technikos naudojimas leidžia teigiamai paveikti giliuosius dermos, poodinio riebalinio audinio ir raumenų sluoksnius. Tuo pačiu metu odos ir kraujagyslių paviršius lieka nepažeistas, o tai užtikrina gerą gijimą po procedūros.

Aparatinė kosmetologija yra alternatyva tiems, kuriems operacija yra draudžiama. Be to, pigiau naudotis technologijomis. Kosmetologė turi daugybę metodų, kurie gali pakeisti chirurgo skalpelį:

  • garso bangos;
  • lazerio spindulys;
  • elektra;
  • žema ir aukšta temperatūra;
  • vakuumas.

Techninių naujovių panaudojimas kosmetologijoje leidžia per trumpiausią laiką išspręsti įvairias estetines problemas. Prietaisų pagalba galite pagerinti odos kokybę, sugriežtinti figūrą, diagnozuoti ir išspręsti galvos odos problemas.

Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame profesionalus kosmetologas išsamiai pasakys, kokias problemas išsprendžia aparatinė kosmetologija:

Nepaisant visų aparatinės kosmetologijos privalumų, jis turi keletą kontraindikacijų vartoti:

  1. Odos vientisumo pažeidimas.
  2. Piktybiniai navikai.
  3. Lėtinės endokrininės ir širdies bei kraujagyslių sistemos patologijos.
  4. Sunkios kūno ligos.
  5. Užkrečiamos ligos.
  6. Nėštumas ir žindymo laikotarpis.
  7. Epilepsija.

Po kosmetinės procedūros gali atsirasti patinimai, kurie laikui bėgant praeis. Nors reabilitacijos procesas yra mažiau ilgas nei po operacijos, jis vis tiek gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Po estetinės procedūros kurį laiką reikia nenaudoti kosmetikos, rečiau būti saulėje, nelankyti saunos ir baseino, atsisakyti žalingų įpročių.

Aparatinės procedūros kūnui

Kosmetikos procedūros naudojant prietaisus aktyviausiai veikia odą, plaukus, raumenis ir poodinį riebalinį audinį. Estetinis vaistas su įranga leidžia atlikti viso kūno procedūras. Naudodamiesi plataus diapazono technika, galite:

  • atjauninti ir patempti odą;
  • pašalinti nepageidaujamus plaukus;
  • pašalinti gerybinius navikus;
  • pašalinti permanentinį makiažą ir tatuiruotes;
  • sumažinti prakaitavimą;
  • pašalinti strijas ir celiulitą;
  • pašalinti randus, amžiaus vietas ir randus;
  • pašalinti spuogus, inkštirus, spuogus, rožinę;
  • nuimkite kraujagyslių tinklelį;
  • sumažinti svorį;
  • išgydyti plaukus ir galvos odą.

Kiekvienam pacientui reikalinga procedūra parenkama individualiai, atsižvelgiant į sveikatos būklę. Siekiant kovoti su odos fotosenėjimu, naudojamas vakuuminis ritininis masažas. Jo veikimo principas yra kineziterapijos ir senėjimą stabdančių kosmetikos priemonių derinys. Pati kosmetika nesugeba prasiskverbti giliai į dermą, todėl yra neveiksminga. Kartu su mechaniniu poveikiu anti-senėjimo komponentai prasiskverbia į giliuosius dermos sluoksnius ir taip pakelia kūną.

Lazerio pagalba galite atjauninti odą, pašalinti spuogus, pašalinti plaukus, pašalinti amžiaus dėmes, pašalinti kraujagysles, išlyginti randus. Kovojant su plaukų pertekliais ant kūno, fotoepiliacija taip pat veiksminga.

Krioliftingas pagerina odos elastingumą ir tonusą. Specialus masažas atliekamas su užšaldymo antgaliu, kuris sukuria iki -20 ° C temperatūrą. Veikiamas šalčio, jauninamasis kokteilis geriau įsiskverbia į odą. Kompiuterinės diagnostikos pagalba galima įvertinti plaukų ir galvos būklę, laiku paskirti gydymą.

Akustinės bangos gali prasiskverbti į poodinį riebalinį audinį ir jį sunaikinti, todėl kovai su celiulitu naudojami akustiniai įtaisai. Atjauninimui taip pat naudojamos skirtingo diapazono garso bangos. Ultragarsas leidžia įterpti terapinius koncentratus į giliuosius dermos sluoksnius, nustatyti medžiagų apykaitos procesus audiniuose.

mikrovandens prietaisai atjauninimui

Estetinėje medicinoje plačiai naudojamos įvairaus dažnio ir stiprumo srovės. Mikrosrūvio terapijoje naudojama mažo stiprumo kintamoji srovė, kuri leidžia išlaikyti gerą odos ir raumenų formą ir yra gera senėjimo prevencija.

Miostimuliacija veikia odą ir raumenis elektriniais impulsais. Tai leidžia pakeisti fizinę būklę ir pakelti raumenis.

Elektroforezės metu naudojamos aukšto dažnio srovės, užtikrinančios vaistinių junginių prasiskverbimą į dermą. Specialios elektros srovės pagalba taip pat galite pašalinti papilomas ir kitas gerybines neoplazmas, sumažinti prakaitavimą.

Veido odos priežiūros techninės naujovės

Aparatinė veido kosmetologija tinka visų amžiaus grupių ir skirtingų tipų odai. Jums tiesiog reikia pasirinkti reikiamą procedūros tipą. Jaunai odai būdinga padidėjusi riebalų gamyba, užsikimšusios poros ir spuogai. Subrendusiai odai reikia atjauninti, pakelti veido kontūrą, pašalinti mimikos raukšles. Taip pat yra keletas odos ligų, kurias automatizuoti metodai gali padėti greitai išspręsti.

Veido valymo aparatinės procedūros yra naudojamos riebiai ir probleminei odai valyti. Ultragarso bangos padeda pagerinti riebalinių liaukų funkciją ir sutraukia poras. Vakuuminis valymas greitai pašalina spuogus, inkštirus ir kitus nešvarumus iš porų. Mechaninis odos lupimasis specialiais šepetėlių priedais pašalina negyvas odos ląsteles, kurios užkemša poras ir sukelia uždegimą.

Galvanoterapija sujungia silpnų aukšto dažnio ir veikliųjų medžiagų elektros srovių naudojimą, ji naudojama seborėjai ir melasmai gydyti. Prietaisas, skleidžiantis silpnas „Darsonval" elektros sroves, naudojamas planinėms kerpėms, spuogams ir psoriazei gydyti.

darsonval prietaisas atjauninimui

Norėdami pašalinti nepageidaujamus veido plaukus, naudojami plaukų šalinimo lazeriu ir plaukų šalinimo būdai. Šios procedūros yra neskausmingos, tačiau norint gauti norimą rezultatą, jas reikia pakartoti.

Krioterapijoje naudojamas specialus skysto azoto tiekimo įrenginys, leidžiantis greitai ir neskausmingai pašalinti karpas ir papilomas. Krioterapija taip pat gerina kraujotaką ir naudojama spuogams gydyti.

Aparatinė kosmetologija veido atjauninimui leidžia pašalinti įvairius su amžiumi susijusius pokyčius. Fotorejuvenacija naudojama amžiaus dėmėms pašalinti. Jį gamina tas pats prietaisas, kaip ir fotoepiliacijai, tačiau su kitu priedu. Fotoatjauninimas pagerina odos elastingumą, išlygina smulkias raukšleles, pašalina epidermio sausumą. Procedūra gali būti atliekama jaunai odai, siekiant išvengti su amžiumi susijusių pokyčių. Šviesos terapija negali pašalinti gilių raukšlių.

Aparatinė veido atjauninimas dažnai atliekamas naudojant prietaisus, skleidžiančius mažą srovę. Veikiant odą silpnais elektriniais impulsais, galima sugriežtinti veido ovalą.

Miostimuliacija leidžia kovoti su su amžiumi susijusiu odos iškritimu veikiant gravitacijos jėgai.

Limfodrenažas, kurį sukelia silpna srovė, leidžia nustatyti medžiagų apykaitos procesus audiniuose, pašalinti patinimus ir išlyginti raukšles.

Galvanoterapija suteikia geresnį vaistinių junginių įsiskverbimą į dermą ir padeda išvengti raukšlių.

Aparatinis veido pakėlimas

Norėdami pašalinti gilias raukšles ir kovoti su audinių prolapsu, atliekamas aparato pakėlimas. Jis vykdomas įvairiais būdais:

  1. Ultragarsas.
  2. Radio bangos.
  3. Lazeris.
veido patobulinimas su aparatine kosmetologija

Ultragarsinis veido kėlimas paveikia problemines sritis, kai skleidžiasi aukšto dažnio garso banga. Prieš pradedant procedūrą, ant veido tepama vitaminų kompozicija. Ultragarsas pagerina biologiškai aktyvių medžiagų absorbciją, pagreitina limfos tekėjimą ir kraujotaką audiniuose. Suaktyvėja medžiagų apykaitos procesai, gaminamos kolageno skaidulos. Ultragarsinis kėlimas tinka kovai su išraiškos linijomis. Jis naudojamas pakelti kaktą, viršutinius ir apatinius vokus bei burnos kampus. Norint konsoliduoti rezultatą, rekomenduojama procedūrą pakartoti keletą kartų.

RF kėlimas yra labai paplitusi procedūra senėjimui. Specialus prietaisas skleidžia didelės galios RF impulsus. Radijo bangos prasiskverbia giliai į dermą, veikia odos paviršių ir vidinius sluoksnius, poodinius riebalus.

Radijo bangų veido kėlimas pagerina kraujotaką audiniuose, tuo padidindamas kolageno, atsakingo už dermos elastingumą, gamybą. Pagerėja epidermio išvaizda ir kokybė. Medžiagų apykaitos procesai audiniuose gerėja, ląstelės greičiau atsinaujina. Dėl to veido oda atsinaujina ir stangrėja. RF kėlimas leidžia kovoti su amžiumi susijusiu audinių iškritimu, mimikos raukšlėmis.

Radioliftingas turi greitą ir uždelstą poveikį. Iš karto matomas poveikis atsiranda dėl tarpląstelinės erdvės patinimo. Vėluojantis poveikis pasireiškia po 27 dienų, kai fibroblastai gamina naujus kolageno pluoštus. Norint gauti norimą rezultatą, aparatūros kėlimas turi būti atliekamas kelis kartus. Gydymo trukmė ir seansų skaičius priklauso nuo odos būklės.

RF atjauninimo procedūros yra neveiksmingos vyresniems nei 55 metų pacientams, kai yra reikšmingų minkštųjų audinių klosčių. Po pakėlimo radijo bangomis reabilitacijos laikotarpis nereikalingas. Šalutinis poveikis yra nedidelis epidermio sausumas. Radijo bangų sklidimo gylis yra prastai kontroliuojamas, todėl gali perkaisti ir susilieti jungiamieji audiniai.

Kova su raukšlėmis lazeriu

Veido pakėlimas lazeriu yra vienas efektyviausių atjauninimo būdų. Veikimo principas yra skirtas aktyvinti apsaugines kūno funkcijas. Kompiuteriu sureguliuotas spindulys prasiskverbia į odą iki griežtai nustatyto gylio, ją įkaitina ir sukuria daug mikroskopinių įtrūkimų. Lazeriu apdorojus problemines sritis, juose prasideda sveikimo procesai, aktyvinantys medžiagų apykaitą audiniuose. Taip susidaro kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis.

Termoliftingas turi dvi veikimo fazes: momentinį ir ilgalaikį. Su audinio patinimu iškart atsiranda matomas atjauninimo efektas. Ilgalaikis poveikis pasireiškia praėjus 6 mėnesiams po procedūros dėka naujo kolageno sintezės. Lazerinis kėlimas atjaunina ir stangrina veidą, atstato odos elastingumą.

termoliftingas odos atjauninimui

Terminis kėlimas naudojamas:

  • veido kontūro korekcija;
  • gilių išraiškos raukšlių pašalinimas;
  • nasolabialių raukšlių pašalinimas;
  • viršutiniai vokai pakeliami.

Skirtingai nuo radijo bangų, prietaisas gerai kontroliuoja šviesos bangų skverbimosi gylį, o tai sumažina šalutinį poveikį. Prieš pradedant lazerio procedūrą, ant veido tepamas specialus gelis, kuris padidina pluošto pralaidumą. Po termoliftingo gali atsirasti veido patinimas, kuris neišnyks, kol audiniai visiškai neužgis.

Lazerinio veido patempimo aparatūros nereikia kartoti. Rezultatas pasirodo praėjus kelioms savaitėms po procedūros. Kol audiniai visiškai neužgis, būtina sumažinti neigiamų veiksnių, galinčių pakenkti odai, įtaką. Terminio atjauninimo poveikis trunka iki 3 metų.